Lp. Symbol Powirzchnia
parteru (m2)
Powierzchnia
piętra (m2)
Status Karta
mieszkania
1 M2B 81,57 79,67 Wolne
2 M2A 75,41 84,12 Wolne
3 M1B 75,41 84,12 Wolne
4 M1A 81,57 79,67 Wolne

Masz pytania?

Interesuje Cię jedno z mieszkań?
Napisz do nas!

Do wyboru mamy segmenty z kuchnią otwarta na salon lub z kuchnią wydzieloną jako osobne, niezależne pomieszczenie. Na parterze znajduje się przestronny salon z dużą funkcjonalna kuchnią, łazienka, wiatrołap oraz pomieszczenie gospodarcze. Piętro to salon łazienkowy z wanną i prysznicem, duża sypialnia główna mieszcząca wydzieloną garderobę, 2 pokoje dodatkowe oraz wydzielony poręczny schowek z wejściem z korytarza. Z sypialni oraz korytarza możemy wyjść na przytulny balkon o powierzchni 4,6m2 z malowniczym widokiem.

Kuchnia

Kuchnia

W trosce o potrzeby i wygodę użytkowników część apartamentów posiada kuchnię otwartą na salon z możliwością rozbudowy o wyspę kuchenna tworząc serce domu dla spędzania czasu w gronie rodziny i znajomych oraz wspólnego gotowania. Pozostałe segmenty z wydzieloną kuchnią pozwalają cieszyć się większą powierzchnią salonu co z pewnością docenią posiadacze małych dzieci oraz miłośnicy spotkań w gronie znajomych. W obu wersjach mamy wiele możliwości indywidualnej aranżacji przestrzeni.

Łazienki

Łazienki

Na parterze znajduje się niewielka ale funkcjonalna łazienka z prysznicem dla gości na piętrze natomiast przestronny salon kąpielowy z wanną, prysznicem wc oraz bidetem. Znajdzie się tu miejsce na dwie umywalki dla polepszenia komfortu użytkowania.

Sypialnia

Sypialnia główna z garderobą

Znajdująca się na piętrze sypialnia główna posiada dwa ogromne atuty jakimi są zintegrowana garderoba o powierzchni 7m2 oraz bezpośrednie wyjście na balkon przez podwójne drzwi tarasowe. Sypialnia pomieści zarówno duże podwójne łóżko jak i toaletkę lub dodatkowe komody do przechowywania.

Salon

Salon

Niewątpliwie największym atutem parteru jest otwarta przestrzeń dedykowana na jadalnię oraz strefę wypoczynkową. Każdy domownik odnajdzie tutaj swój ulubiony kąt. Duże okna idealnie doświetlą obie funkcje i dadzą poczucie integracji wnętrza z ogrodem, dzięki czemu znów będziesz mógł cieszyć się bliskością natury.

Indywidualizm

Możliwość instalacji indywidualnych

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów. Na życzenie przyszłych właścicieli istnieje możliwość wykonania instalacji dodatkowych takich jak np. instalacja odkurzania centralnego czy instalacja alarmowa. Wspólnie dopasujemy każdy apartament do jego użytkowników i ich stylu życia.

Balkony

Balkony

Poza tarasem dostępnym z poziomu parteru oraz wyjściem balkonowym na tył budynku, na piętrze mamy możliwość wypoczywania na prywatnym balkonie przynależnym do sypialni lub ogólnodostępnym balkonie z wejściem z korytarza. Każdy użytkownik może cieszyć się chwilą relaksu kiedy tylko tego zapragnie.